Hakkımda

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı olmak kavramından anladığımız ‘sık sık doktora gitmek’ olmamalı. Gerekli hallerde tıbbın yardımını almak tabii ki önemli, ancak en önemlisi hastalanmamayı sağlayabilmek. Buna koruyucu ya da önleyici sağlık da diyebiliriz. Günümüzde artık pek çok doktor, hastalandığımızda onlara başvurmanın yanısıra, öncelikle psikolojik ve fiziksel olarak sağlıklı olma durumumuzu korumaya gayret göstermemiz gerektiğini belirtmeye başlamışlardır.

Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı beslenme kendinizi iyi hissetmenizin ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilecek enerjiyi bulabilmenizin en önemli anahtarlarından bir tanesidir. Bu siteyle sizlere sağlıklı beslenme , fiziksel ve zihinsel sağlık üzerine doğru bilgiler vermeye ve kendinizi daha sağlıklı, daha enerjik, fizyolojik ve psikolojik olarak daha mutlu hissetmenize küçük küçük de olsa katkılarda bulunmaya çalışacağız. Bu anlamda konusunun uzmanlarından alıntılar ve çeviriler yaparak mümkün olan en sağlıklı bilgileri sunmaya gayret göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Soru ve görüşlerinizi rahatlıkla bizlerle paylaşabilir, kendimizi ve sitemizi geliştirmemiz konusunda katkı sağlayabilirsiniz. Cevap aradığınız sorunuzla, ya da beslenmenizle ilgili olarak, size Herbalife ürünleri ile nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

İlginiz, güveniniz için şimdiden teşekkürler. Bir kişinin bile hayatını değiştirebilmesine küçük bir katkımız bile olabilse ne mutlu bize.

Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu, sevgi ve enerji dolu günler diliyorum…

Nilüfer İnci Martı Baş